İnternet Mecrasında Bizimle Beraber Markalaşmak İçin İlk Adımı Bilgikafesi Yazarı Olarak Atabilirsiniz…

Günümüzde blogunda paylaştığı yazıların dikkat çekmesiyle yazar olmuş birçok kişi mevcuttur. Özgün içeriklere sahip olan bir blog yazarının okur sayısı arttıkça yazar, sosyal medyada yer edinerek internet haberciliğine atılmakta, hatta yazdıklarını kitaplaştırarak yayınlamaktadır.

Yazarları üretmekten hoşlanan ve henüz yeni yayına girmiş olan sitemiz belli bir yere geldiğinde, ekip olarak hedeflerimizi artırarak bundan daha fazla keyif alacağımızı düşünüyoruz. Hiçbir maddi talebimiz olmaksızın herkesin başvurabileceği yazarlıkta ekip ruhuyla hareket edilecek ve herkes eşit söz hakkına sahip olacaktır. Bizim için önemli olan, yapılan paylaşımların Türk internet mecrasına katkı sağlayarak paylaşımları okuyan ziyaretçilerimizle uygun tartışma ortamı oluşturarak bilgi ve becerilerimizi geliştirmemizdir. Fikir ve düşünce dünyamızda var olanlardan bir kısmını paylaştıkça- geribildirimleri de yorumlayarak- gelişeceğimizi düşünüyoruz. Düşünce cimrisi olmuş yığınla insan bulunan Dünyamızda, kişisel gelişimin hayat boyu devam eden bir süreç olduğuna ve bilginin paylaşıldıkça değer kazandığına inanıyoruz.

Yazı yazmayı seven, söyleyecek sözleri olup internet mecrasıyla binlere ulaşmak isteyen, günlük sadece yarım saatini ayırarak teknolojik bilgi ve birikimini, becerilerini, bir uğraşını, sevdiği filmleri, önermek istediği kitapları, moda ile alakalı özgün yazılarını, gezdiği yerlerle ilgili bilgileri, hatta hikaye ve anılarını yazmak isteyen, kısacası hangi kategori ve konuda olursa olsun yazacak bir şeyi bulunan ve kalemine güvenen arkadaşlar bize ulaşabilir.

Yazar olmanın şartları:

• Deneyimli olduğu ve sevdiği bir konu hakkında yazmak
• Türkçe dil bilgisine hakim olmak
• Markalaşmayı hedeflemek
• Markalaşma hedefine ulaşılana kadar maddi talebi olmamak
• Başka sitelerden toplu metni Kopyala-Yapıştır yaparak çalışmamak
• Backlink amacıyla kendi sitesine sürekli link vermemek
• Bir grubu, ırkı, siyasi partiyi hedef alan tehditkar yazılar yazmamak, warez ve adult içerikli paylaşımlarda bulunmamak.

Lütfen başvurunuzu ve örnek yazınızı bilgi@bilgikafesi.com adresine gönderiniz.

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.